Jepen me qira banesat 100m2 lagjja Marigona 1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Dion 18 Jan 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Marigona 1
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepen me qira banesat nga 100m2, ne lagjen Marigona 1. Objekti eshte shtepi me sistem banesor dhe ofron kushte shume te mira jetese. Banesat jane te mobiluara dhe kane kete renditje:
- salloni me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- terasa
Objekti ka nxemje qendrore me rryme dhe oborrin me gjelbrim dhe parking.
Qmimi i qirase eshte 350euro plus shpenzimet.
Qmimi diskutohet.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 220 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dioni-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim