Jepet BANESA me qira (E RE)

Jepet me qera nga: Besimi 20 Tet 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arbëria 3 Blloku C3 - Prishtinë
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap Banesën me qira në Lagjën Arbëria nr. 3
Banesa është e re (e pa banuar më parë) me të dhënat si në vijim:

Adresa e plotë: Prishtinë - Arbëria nr. 3 Blloku C3
• Te komuna e re
• Kati 4 Nr. 21 (hyrja është te Sheshi - lojërat për fëmijë)

Banesa posedon gjithësej; 72 m2
• 2 Banjo
• 2 Dhoma të fjetjes (një lidhet me balkon)
• 1 Dhomë e pritjes së bashku me kuzhinë (lidhet edhe kjo me ballkon)
• Gjithashtu ka edhe parking para derës
Qendra e qytetit nuk është larg poashtu ka edhe dyqane rreth bllokut.

Vëmendje: Banesa është e pamobiluar dhe kërkojmë qiramarrës afatëgjatë (e preferueshme)


Për më shumë mund të kontaktoni në numrat kontaktues.

Ju mirëpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim