Jepet Banesa Me Qera (Te Santea)

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ERONA shpk 22 Qer 01:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk jep banesen me qera te santea banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme preferoj familjar ose te punesuar


Banesa Posedon:
Sallon Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)

E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim