Jepet Banesa Me Qera Ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ERONA shpk 22 Qer 01:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk jep banesen me qera ne Dardani banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.Banesa eshte e lire prej 1 prillit.

Banesa posedon
Sallon kuzhine
Dhome gjumi
Banjo

Mund te kontaktoni ne keta nr +3864939411 ose +38649394463 viber
E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim