Jepet Banesa Me Qera Ne Prishtine(AKTASH)

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ERONA shpk 22 Qer 01:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA.shpk jep banesen me qera ne prishtine (AKTASh) banesa eshte e mobiluar dhe eshte ne gjendje te banushme,banesa eshte ne katin e 2,ka dy dhoma gjumi,sallon kuzhin banjo,qmimi eshte 350euro,


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111
Ose E-mail:erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim