Jepet Banesa Me Qera Ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ERONA shpk 06 Krr 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk Leshon me qira banesen 5 minuta larg qendres se qytetit. Banesa eshte ne katin e trete dhe ka sallonin me kuzhine dhe dy dhoma gjumi.Eshte e mobiluar dhe ka te gjitha paisjet e nevojshme si dhe klime, makine te eneve, rezervar te ujit..


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111 ose erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim