Jepet Banesa Me Qera Te Fakulteti Teknik

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ERONA shpk 22 Qer 01:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Haxhi Zeka
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk jep banes me qera te fakulteti teknik Rr Haxhi Zeka.banesa eshte me siperfaqe prej 115m2 eshte ne katin 1 eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme

Qmimi 350euro i diskutueshem

Banesa Leshohet per:

Nderkombtar
Familjar
Zyre

Banesa Posedon :

3 x Dhoma gjumi
1 x Sallon + Kuzhin
2 x Ballkona
1 x WC
1 x Banjo
1 x Shpajz

Per me shume Info na kontakto ne kete nr: +38649394111 Ose ne Email erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim