Jepet Banesa me Qera (te Hotel Siriusi)

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ERONA shpk 22 Jan 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA.shpk jep banes me qera (te Hotel Siriusi) banesa ka 5 shtrata eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111

Ose E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim