Jepet Banesa me Qera

Jepet me qera nga: ERONA shpk 08 Dhj 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera te Infiniti banesa eshte ne katin perdhese eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.


Baneas posedon:
Sallon Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim