Jepet Banesa me Qera te Fontana

Jepet me qera nga: ERONA shpk 06 Dhj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera te Fontana banesa eshte ne katin e 4. Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649618848

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim