Jepet Banesa me Qera(te Qafa)

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ERONA shpk 06 Krr 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk jep banesen me qera banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.

Banesa është në katin e 5 te qafa, rruga UQK.
- Banesa ka 2 dhoma gjumi + qendrim ditore + banjo + ballkon.

- Ka një dhomë dite të re moderne

- Makinë për larjen e rrobave, kuzhina me paisje moderne

- Gjendet ne zonen qendrore, ka qasje ne transport publik dhe ka furnizim te ujit te rregullt

- Nxemje qendrore me radiator

- Minimarketi gjendet poshtë objektit banesorë

- Lifti eshte modern dhe punon me kartela.

-Pagesa e qerase eshte 350.00 euro per muaj

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim