Jepet Banesa me Qera

Jepet me qera nga: Sebahat 15 Tet 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne Bregun e Diellit afer
qendres tregtare.
Ndertesa eshte tre kateshe ,banesa eshte ne katin e dytë.
Banesa ka dhomën e ditës me terasë, kuzhinen me terpezari, dhomën e gjumit dhe shpajzin.
Çmimi 200 €/muaji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim