Jepet Banesa me Qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ERONA shpk 06 Krr 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk jep banesen me qera ne katin 4 te benafi banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshm.

Banesa posedon
Sallon me Kuzhine
Dhome gjumi
Banjo

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim