Jepet Banesa me qera afer Hotel Ambasador'it

Jepet me qera nga: ds 23 Gsh 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Adrian Krasniqi
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa ne qender te Prishtines, afer ambasades zvicrane.
Banesa ka dy dhoma gjumi, kuzhine dhe sallon, koridor, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte e mobiliuar. Disponon kuzhine moderne, air condition dhe ka pamje te bukur nga ballkoni. Ka masa shtese te sigurise. Nxemje qendrore. Uje 24 ore.
Banesa ipet me qera vetem per familjar ose nderkombetar.
Cmimi 350 euro.
Per informata shtese kontaktoni ne 049707050.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim