Jepet Banesa me qera ne Breg Diell

Jepet me qera nga: ERONA shpk 28 Nën 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen ne Lagjja Bregu i Diellit. Afer (Fakultetit Iliria) Banesa eshte mobiluar dhe ne gjendje te banueshme. Çmimi 220 € ne kete qmim hyn edhe rryma, nese meret banesa per afat te gjate ndrrohen mobiljet.

Banesa posedon
Sallon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo
Korridor


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649618848

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim