Jepet Banesa me qera ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ERONA shpk 22 Jan 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA.shpk jep banes me qera ne prishtine banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.
(po ashtu depositi eshte i obligushem)

Banesa posedon:
Sallon me kuzhine
2Dhoma Gjumi
Banjo

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111 Ose E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim