Jepet Banesa me qera ne ulpian per ball me posten

Jepet me qera nga: ........ 26 Dhj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 43 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne lagjen Ulpiana.Banesa eshte afer marketit Beni Dona , eshte ne katin e pare , ka sallon dhe kuzhine bashk + nje dhome veq.Per informata me te hollesishme ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit :044/49-280258.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim