Jepet Banesa me qera

Jepet me qera nga: Ardian 18 Gsh 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana E30,3A
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera, banesa ka Kuzhina me dhome te dites, dhome gjumi, koridor ,1 banjo, 1 ballkon e mobiluar dhe e renovuar me interier te ri.Per info.Tel:049838031 dhe 044610372
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim