Jepet Banesa me qira 120 m2 qmimi 270 euro

Jepet me qera nga: Driton 13 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet Banesa me qira ne Prishtin afer gjimnazit Sami Frashri banesa esht ne katin e par komplet e mobiluar ka nzemje qendrore ka dhe garazhden tel 049608199 Vajber +38649665231
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim