Jepet Banesa me qira ne Arberi te komuna e re Mo

Jepet me qera nga: Future Invest 05 Gsh 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet Banesa me qira ne Arberi te komuna e re objekti i ndertuar nga firma Acg me standarte ku mund te veqohet , Uje 24h mirbajtje te ashensorve ndriqim te vazhdushem ne hapsirat e hyrjes Dyr kunder zjarrit dhe sistem kunder zjarrit garazhda perfuni lokalev me qasje ne lift. Rendijta e Baneses Dhom gjumi , Sallon me kuzhin . ballkon . shpajz . banjo . parahyrje Qmimi 350 oferta vlen vetem per nderkombtar.
Agjensioni Future Invest
045799979
045899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim