Jepet Banesa me qira ne Rr B te Dervisholli

Jepet me qera nga: Future Invest 05 Gsh 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Bodrum
Komuna: Prishtinë
Jepet Banesa me qira ne Rr "B" te objekti Dervisholli te merediani dhe fitnesi five star renditja Dy dhoma gjumi . Sallon me kuzhin garazhd podrum kati i 6 me ashenor 24h rrym dhe uje banesa esht e pa mobilume mundet edhe te mobilohet sipas marveshjes qmimi 350.

Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim