Jepet Banesa me qira te Royalli mbi Viva Fresh.

Jepet me qera nga: Future Invest 05 Gsh 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet Banesa me qira te Royalli mbi Viva Fresh Banesa posedon

2 dhoma gjumi
2 banjoB
Sallon dhe kuzhin
Ballkon
Garazhd
Nxemje qendrore
Klim
Nxemje nga termokos
Uj 24 or
Mirmbajtje te objektit dhe liftit.
Qmimi: 400 € + 50 garazhdaAgjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim