Jepet Banesa me qira te Sllovenia e Sportit

Jepet me qera nga: Future Invest 05 Gsh 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Jepet Banesa me qira te Sllovnia e sportit kati i 6 me pamje kah qyteti rendijta Dhom gjumi , Sallon me dalje ne ballkon . dhe Kuzhina me trepezari e mobilume komplet qmimi 300 oferta vlen vetm per familjar.

Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim