Jepet Banese me qira 2 dhomshe

Jepet me qera nga: argjent 07 Tet 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: BULEVARD IBILL CLINTON
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Dardani eshte 2 dhomshe , e renovuar posedon te gjitha pajisjet per banim , Ka Pamje nga parku dhe eshte shum funksionale.
Kontakt:
Viber 00381628103999
Mobil 049-758 486
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim