Jepet Gasonjerka me Qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ERONA shpk 06 Krr 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk jep me qera gasonjerken perball menzes gasonjera ne katin perdhese eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.
Njedhomshe e perbashket me kuzhine,Banjo.

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim