Jepet banea me qera te Santea

Jepet me qera nga: ERONA shpk 06 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera te santea me siperfaqe 70m2 baneas eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme. preferoj familjar

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim