Jepet baneas me qera ne Breg Diell

Jepet me qera nga: ERONA shpk 22 Qer 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
jep Banes me Qera te bregu i dillet.te banesat e bardha,esht ne kati e 3,esht 63m2, ka nje sallon kuzhin,1dhomi gjumi.1shpajz,1 banjo dhe nje terras,esht ne gjendje te banushme esht e rregulluar,dhe i plocon kushtet per nje jetes. Qmimi esht 180euro ne muj

Per me shume Info na kontakto ne keta nr:
+38649618848
+38649394111
Ose ne Email amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim