Jepet banes me qera te xhamia e llapit

Jepet me qera nga: alban 02 Dhj 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: kruja
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
banesa ka 1 dhome gjumi 1 sallon me kuzhin 1 wc
e mobiluar me nxemje qendrore dhe wifi falas.
nr 049650045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim