Jepet banesa me Qera

Jepet me qera nga: ERONA shpk 06 Dhj 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne Dardani banesa eshte ne kati e 7 eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.

Banesa posedon :
Sallon me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim