Jepet banesa me qera.

Jepet me qera nga: .. 03 Dhj 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne lagjen Ulpiana perball me posten kryesore.Banesa eshte ne katin e par,ka sallon dhe kuzhin bashk + nje dhome veq.Eshte e mobiluar komplet.044 280 258,viberi +386 49 280 258
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim