Jepet banesa me qera.

Jepet me qera nga: .. 07 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne lagjen Ulpiana kati par,banesa ka sallon dhe kuzhin bashk+nje dhome veq.Banesa gjendet afer marketit Beni Dona.Nr.telefonit: 044/49-280-258
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim