Jepet banesa me qera B.Diellit te Qerimi 2 e re

Jepet me qera nga: Samir 07 Sht 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qira ne Brege Diellit perball furres Qerimi 2, ndertim i ri Puhiza, banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim