Jepet banesa me qera ne Lagjen e Spitalit

Jepet me qera nga: valmir 26 Tet 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet mbrapa Spitalit dhe është në katin e II-të. Banesa është mirë e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
Sallon, Kuzhine
2 Dhoma gjumi
Banjo
Terasë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim