Jepet banesa me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: ERONA shpk 23 Jan 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
jep banesa me qera mbrapa teatrit Rr. Shaban Polluzha. Banesa ka siperfaqe prej 67m2 eshte ne kati e 7 ka lift.Banesa eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.banesa ka edhe Garazh.

Qmimi eshte 350euro

Banesa ka kete renditje :

Sallon me Kuzhin
Dhome Gjumi
Banjo
Teras

Per me shume Info na kontakto ne keta nr:
+38649618848
+38649394111
Ose ne Email amar_leci2@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim