Jepet banesa me qera ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ERONA shpk 22 Jan 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA.shpk jep banes me qera ne Prishtine banesa eshte e renovuar totalisht dhe ne gjendje te banueshme, banesa eshte ne katin e 8.

Banesa posedon:
Sallon me kuzhine
3Dhoma Gjumi
Banjo

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111 Ose E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim