Jepet banesa me qera ne Ulpiane

Jepet me qera nga: ERONA shpk 12 Dhj 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne Ulpiane (te Gjykata) Baneas eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649618848

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim