Jepet banesa me qera perballë Fakultetit Filologji

Jepet me qera nga: Endrit 05 Shk 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera perballë Fakultetit Filologjik

Banesa gjendet në Rr.Eqrem Qabej, Lamella IV, Hyrja 6, Kati I-rë (perballë Fakultetit Filologjik).

Banesa ka sipërfaqe neto 50 m2 dhe posedon: dhomë dite me kuzhinë, një dhomë gjumi, shpajzin, koridorin, një banjo dhe një treasë.

Banesa është e pa mobiluar dhe e përshtatshme për veprimtari biznesi (zyre pune, avokaturë/noter, ordinancë) etj, e preferueshme sipas kërkesës edhe per banim familjar.

Qmimi sipas marrëveshjes.

Per detaje tjera, mund të kontaktoni përmes telefonit: 044/158-808 (pronari), në të njëjtin numër edhe përmes viberit.

Banesën mund ta shihni përmes fotove të publikuara, por edhe fizikisht në çdo kohë.

Ju mirëpresim!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim