Jepet banesa me qera te Komuna E Re

Jepet me qera nga: kastriot 11 Nën 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet permbi rrug te trenit me pamje ka qyteti.eshte kimplet e mobiluar me sende te reja.
Banesa ka dy dhoma gjumi sallin me kuzhin
Banjo dhe wc si dhe shpaiz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim