Jepet banesa me qera te UBT-ja

Jepet me qera nga: ERONA shpk 14 Nën 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qira ne lagjen "Kalabria" te fakulteti "UBT" Komplexi EXDC banesa eshte 85m2, Sallon Kuzhin 2 dhoma gjumi. Ka lifte, uje24 ore. E mobiluar komplet dhe ne gjendje te banueshme.

Qmimi eshte 350euro

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649618848

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim