Jepet banesa me qera te novidomi Dardani

Jepet me qera nga: Ilmi 30 Gsh 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Novidom Dardani
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen novidom dardani ajo gjendet ne katin e dyte dhe eshte e kompletuar me te gjitha mobiljet.Ajo ka 2 dhoma 1 sallon dhe 1 banjo. Mobiljet i ka te reja dhe banesa eshte ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim