Jepet banesa me qera

Jepet me qera nga: kastriot 10 Gsh 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qera ne Dragodan/Prishtine te komuna e re , banesa eshte e mobiluar,
24or uj dhe rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim