Jepet banesa me qera

Jepet me qera nga: Byli 25 Gsh 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sheshi Zahir Pajaziti 4/2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Jept banesa me qera. Banesa esht ne qeder te Prishtines,ne sheshin Zahir Pajaziti. Ka pamje kah permendorja e Zahir Pajazitit dhe eshte e mobiluar dhe e renovuar teresisht.
Ka dhomen e ndejes,kuzhinen,ballkonin,dhomnen e fjetjes,koridorin,terasen. E gjith pamja e baneses esht kah sheshi zahir Pajaziti.
Ka nxemje Qendrore dhe eshte e renovuar me te gjitha. Eshte shum e pershtatshme edhe per zyre por edhe per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim