Jepet banesa me qera

Jepet me qera nga: kastriot 11 Nën 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan komuna e re
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
banesa gjendet te komuna e re me saktsisht perball Meredianit eshte e mobiluar.
banesa ka nje dhome gjumi , dhoma dites me kuzhine, banjo, koridor ,shpaiz dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim