Jepet banesa me qira

Jepet me qera nga: xx 17 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: ulpiana mbrapa AAK-se
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
banesa ka 2 dhoma gjumi
kuzhine dhe sallon
banjo
2 ballkona
kati i Parë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim