Jepet banesa me qira 75m2 ne qender te qytetit

Jepet me qera nga: Dion 07 Sht 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë

Jepet me qira banesa 75m2, ne katin e dyte, perballe restorantit Pishat, ne qender te qytetit. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka keto hapesira;
- sallon me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- shpajzi
- 2 banjo
- 2 ballkona
Banesa jepet per banim poashtu edhe per zyre.
Qmimi i qirase eshte 400 euro per banim, kurse
per zyre 600 euro.
Çmimi: 400 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim