Jepet banesa me qira Te Mati 1

Jepet me qera nga: ... 21 Tet 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati1
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
jepet banesa me qira te mati 1 banesa ka dy dhoma gjumi ni banjo Ni wc dhoma e ndejes dhe kuzhina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim