Jepet banesa me qira ne Dardani

Jepet me qera nga: Abdyl Namani 17 Gsh 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Kurriz, Prishtine
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira. Banesa gjendet ne Kurriz, Dardani. Gjendet ne katin e 9-te. Ashensori 24 h. Banesa eshte me tri nivele dhe perfshin: Kuzhinen me trapezari, sallonin dhe 2 dhoma te fjetjes, banjo, wc, ballkon ne gjithsej 76 metra katror. Eshte e mobiluar dhe preferohet per familjare ose edhe cifte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim