Jepet banesa me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: luli 13 Maj 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja e Spitalit , rr.Muharem Fejza
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë

Banesa ka siperfaqe prej 62m2 , kati I pare , banjon , me pamje ka rruga kryesore , e pershtatshme per zyre avokature, ordinance po ashtu edhe banim familjare per te huaj preferohet per zyrtar te eulexit.
Rruga ''Muharrem Fejza'' , Lagja e Spitalit Prishtine
Prej rrethit te rruges B ka 450 metra.
Per konkatkt luli 044903333 pas ores 12.
Objketi leshohet me qira prej dates 1 shtator dhe vetem kontrata te gjata minimum 6 bmuj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim