Jepet banesa me qira te ish- sllovenia sportit t..

Jepet me qera nga: Future Invest 03 Gsh 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qira te ish sllovenia e sportit te market albi kati i 5 renditja dy dhoma gjumi sallon me kuzhin ballkon klim qmimi 400 oferta vlen per familjar dhe nderkombtar.Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim