Jepet banesa me qira

Jepet me qera nga: Qefsere Haxhiislami 30 Gsh 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Taslixhe
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira ne Taslixhe afer gjimnazit Sami Frasher.Banesa ka dhome dites,dhomes gjumit,kuzhine,shpajz,banjo dhe podrum.
Qmimi 200 eur.
Numri kontaktues 044/223-459.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim